Render Cube S.A. rusza z ofertą publiczną akcji | Damian Szymański

Render Cube S.A. rusza z ofertą publiczną akcji | Damian Szymański

Gra z pogranicza RPG akcji i symulatora życia z elementami survivalu oraz strategii – Medieval Dynasty od Render Cube S.A. jest jednym z największych hitów sprzedażowych stworzonych przez polskie spółki w 2020 roku. W ciągu pół roku obecności w early access, gra sprzedała się w nakładzie 500 tys. egzemplarzy. Peak grających jednocześnie osób wyniósł blisko 19 tysięcy graczy na platformie Steam. Render Cube rozpoczął ofertą publiczną łącznie do 136 900 akcji w trybie subskrypcji i sprzedaży skierowanej do inwestorów za minimum 100 tys. euro wynika z komunikatu. O planach wejścia na NewConnect, rozwoju gier na konsole i w technologii VR rozmawiamy z Damianem Szymańskim – Prezes Zarządu Render Cube S.A.

Więcej szczegółów w nagraniu.

📘 Facebook: https://www.facebook.com/Comparic24.TV
🐦 Twitter: https://twitter.com/comparic24
📊 Internetowa telewizja dla inwestorów ➡️ https://comparic24.tv/
📺 Aplikacja na telewizor ➡️ https://tiny.pl/7c8nx
📲 Aplikacja na urządzenia mobilne ➡️ https://tiny.pl/7c844

Nasze kanały tematyczne:
🔸Comparic Rynki ➡️ https://bit.ly/31qUe1L
🔹Comparic News ➡️ https://bit.ly/31thXhQ
🔸Comparic Biznes ➡️ https://bit.ly/3gbXxOG
🔹Comparic Gospodarka i Polityka ➡️ https://bit.ly/2CJLRnA

————————————————————————————————————–

Prezentowane treści mają wyłącznie charakter informacyjny i prezentują opinie własne autorów. Treści te sporządzone zostały rzetelnie, z należytą starannością i nie stanowią podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych, porady inwestycyjnej ani badań inwestycyjnych w rozumieniu art. 36 Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniającego dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Autor oraz podmiot rozpowszechniający nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie transakcje, szkody, poniesione wydatki oraz utracone korzyści powstałe w związku z decyzjami inwestycyjnymi podejmowanymi w oparciu te treści.

Informujemy, że inwestowanie na rynkach finansowych może wiązać się z istotnym poziomem ryzyka i wystąpienia znacznych strat zainwestowanych środków finansowych. Ze szczególną rozwagą należy traktować instrumenty finansowe oparte na depozycie zabezpieczającym.

Należy mieć również na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.
#MedievalDynasty #Comparic #Gra

Video Render Cube S.A. rusza z ofertą publiczną akcji | Damian SzymańskiShare for free: https://xanhen.com/.